همه شرکت های گروه مالی سپهر بورسی می شوند

به گزارش تور آلمان ارزان، یک مقام بانکی گفت: وسپهر با سرمایه 30 هزار میلیارد ریالی از هفته آینده راستا متفاوتی را در قالب یک شرکت فرابورسی آغاز خواهد کرد.

همه شرکت های گروه مالی سپهر بورسی می شوند

به گزارش گروه مالی تور آلمان ارزان، بهروز خدارحمی، مدیرعامل گروه سپهر صادرات با اشاره به عرضه اولیه 20 درصد از سهام سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات در یکشنبه 30 شهریور گفت: وسپهر با سرمایه 30 هزار میلیارد ریالی از هفته آینده راستا متفاوتی را در قالب یک شرکت فرابورسی آغاز خواهد کرد.

خدارحمی در خصوص اقدامات گروه مالی سپهر صادرات در خصوص عرضه اولیه سهام این شرکت اضافه کرد: تلاش ما این خواهد بود که نقدشوندگی به عنوان شاخصه بنیادین معاملات وسپهر باشد و رشد متناسب با عملکرد را همچون پیش در دستور کار خواهیم داشت.

مدیر عامل گروه مالی سپهر بالغ بر یک سوم از دارایی های وسپهر را بورسی و مابقی را غیربورسی توصیف کرد و گفت: راهبرد شرکت، حرکت به سمت بورسی کردن سایر شرکت های زیرمجموعه بصورت هلدینگ و یا مجزا و کمک در جهت رسیدن ارزش دارایی های سهامداران وسپهر به ارزش ذاتی آن خواهد بود و در این راستا، ظرفیت نهفته در مجموعه شرکت های وابسته و فرعی وسپهر، نوید سرمایه گذاری مطمئن و رو به رشدی را به سهامدارانش می دهد.

خدا رحمی با اشاره به پیشنهاد های اولیه برای عرضه اولیه وسپهر گفت: سال گذشته این پیشنهاد مطرح بود که ابتدا شرکت های زیرمجموعه بورسی شوند و پس از کشف قیمت و ارزش آنها، امکان بهتری برای عرضه وسپهر در ارزش های بالاتر فراهم شود، اما در نهایت تصمیم بر این شد که در این راستا رو به رشد از ظرفیت سهامدارن جدید هم بهره مند شویم و این افق رو به رشد را به همراه سهامداران جدید بپیماییم.

مدیر عامل گروه مالی سپهر صادرات در سرانجام با اشاره به چشم انداز پیش روی وسپهر گفت: آرزوی شخصی من این است که با عنایت به مجموعه پتانسیل هایی که وسپهر دارد که مهمترین آن تکیه بر پشتیبانی مطمئن همچون وبصادر بعنوان سهامدار عمده است، به عنوان یک نماد نقدشونده، پویا، بنیادی و خوش آتیه در بازار سرمایه شناخته شویم و شفافیت، انضباط و بهداشت مالی و گزارشگری سرلوحه فعالیت های ما باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1435

به "همه شرکت های گروه مالی سپهر بورسی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه شرکت های گروه مالی سپهر بورسی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید