چشمه های آب گرم در ژاپن

به گزارش تور آلمان ارزان، Takaragawa onsen , Gunma , ژاپن . یک onsen بزرگ و بزرگ یک چشمه آب‌گرم ژاپنی از زمان‌های باستان مورد استفاده قرار گرفته‌است . مجموعه مدرن در سال 1936 تاسیس شد . از آن زمان به بعد , onsen بهترین درمان و خدمات را فراهم می‌کند . در کنار رودخانه Takaragawa واقع شده‌است و استخر در فضای باز به مناظر عالی مشرف است و در نتیجه یک هیجان اضافی به این تجربه اضافه می‌کند .

چشمه های آب گرم در ژاپن

یک نوع حمام‌های مختلف وجود دارد . آن‌هایی که خارج از ژاپن هستند در ژاپن زیباتر هستند و اغلب در تبلیغات به کار می‌روند . آن‌ها در تمام طول سال مورد استفاده قرار می‌گیرند و بازدید کنندگان می‌توانند تغییرات فصلی در طبیعت را تحسین کنند . در همین حال , حمام در حمام , فضای راحتی و آرامش ایجاد می‌کند . پیام‌ها و درمان‌های پزشکی به مذاق سبک everyones خوش خواهند آمد . Takaragawa onsen در کنار پیست اسکی Hodaigi و Minakami Kogen از پیست اسکی Fujiwara found دیده می‌شود , بنابراین یک‌بار در تعطیلات زمستانی از آن بازدید می‌کنند .
چرا به آنجا بروی ?
یک تجربه معتبر ژاپنی , که توسط این onsen تاریخی ارایه شده‌است . خدمات , مناظر و درمان‌های پزشکی عالی استراحت خوبی را نوید می‌دهند .
کی به آنجا بروی ?
در تمام طول سال , چشمه‌های آب‌گرم حتی در زمستان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد . در واقع , حمام کردن وقتی بیرون سرد است , بسیار هیجان‌انگیز است .
چطور به آنجا برسیم ?
با قطار و یا قطار از توکیو و فرودگاه Narita به آنجا بروید .

انتشار: 6 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 146

به "چشمه های آب گرم در ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشمه های آب گرم در ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید