گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، برخواه: سلیمی مردانه جنگید و چند ماه اخیر حال خوبی نداشت، علی حسینی غیرت کرد و نقره گرفت

به گزارش تور آلمان ارزان، سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان از شاگردانش که پیروز شدند مدال طلا و نقره فوق سنگین بازی های آسیایی را بگیرند، تمجید کرد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، برخواه: سلیمی مردانه جنگید و چند ماه اخیر حال خوبی نداشت، علی حسینی غیرت کرد و نقره گرفت

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی تور آلمان ارزان از اندونزی، محمدحسین برخواه پس از قهرمانی و نایب قهرمانی بهداد سلیمی و سعید علی حسینی در بازی های آسیایی گفت: به تمام مردم کشورمان تبریک می گویم. مردم ما باید به این دو قهرمان با غیرت افتخار نمایند چون عالی کار کردند و باعث خوشحالی مردم شدند.

وی اضافه کرد: به هر دو وزنه بردار دست مریزاد می گویم. بهداد مردانه جنگید. او تمرینات سختی داشت و پرتلاش و قوی ظاهر شد. او امروز هم خوب جنگید. بهداد در چند ماه گذشته حال خوبی نداشت. این را الان که مسابقات تمام شده است، می گویم. خدا را شکر می کنیم هر دو قهرمان ما خوب کار کردند.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در پاسخ به این سؤال که گویا بهداد سلیمی نگران بود و وقتی وزنه می زد به هیئت ژوری نگاه می کرد تا خطایش اعلام نگردد، گفت: شما می دانید در چند سال اخیر با بهداد چطور رفتار کردند. در حرکت اول که بهداد روی تخته می رفت به او گوشزد کردم حواست باشد داورها منتظر یک آتو هستند تا از تو خطا بگیرند. خدا را شکر که ختم به خیر شد.

برخواه درباره سعید علی حسینی هم تأکید کرد: سعید هشت سال از وزنه برداری دور بود و زحمت زیادی کشید تا به این صندلی برسد. او امروز غیرت کرد و نقره گرفت.

وی در خاتمه در پاسخ به این سؤال که با رفتن بهداد سلیمی چه کسی جایگزین او می گردد، تأکید کرد: ما علی داودی و چند نفر دیگر را در سنگین وزن داریم و جای نگرانی نیست. در مسابقات قبل به آنها میدان داده ایم. امیدوارم که جای ملی پوشان را پر نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 812

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، برخواه: سلیمی مردانه جنگید و چند ماه اخیر حال خوبی نداشت، علی حسینی غیرت کرد و نقره گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، برخواه: سلیمی مردانه جنگید و چند ماه اخیر حال خوبی نداشت، علی حسینی غیرت کرد و نقره گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید