گل محمدی: 3 امتیاز را از دهان شیر بیرون کشیدیم، نگرانی بابت غیبت شجاع در دربی نداریم

به گزارش تور آلمان ارزان، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از رجحان تیمش مقابل صنعت نفت آبادان ابراز خرسندی کرد و در این مسابقه سه امتیاز را از دهان شیر بیرون کشیده اند.

گل محمدی: 3 امتیاز را از دهان شیر بیرون کشیدیم، نگرانی بابت غیبت شجاع در دربی نداریم

به گزارش تور آلمان ارزان از آبادان، یحیی گل محمدی بعد از برد یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در حضور تور آلمان ارزان گفت: سه امتیاز خیلی مهمی را گرفتیم. اهمیت این سه امتیاز را به بچه ها گفته بودم و خدا را شکر که آن را به دست آوردیم و در واقع آن را از دهان شیر بیرون کشیدیم.

وی افزود: بازی خیلی سختی بود. زمین مسابقه واقعاً زمین مناسبی برای فوتبال بازی کردن نبود. جو خیلی سنگینی هم با حضور هواداران خوب آبادانی بر ورزشگاه حاکم بود. بازی در این جو و زمین واقعاً برای هر تیمی سخت است. تیم های بزرگی در این ورزشگاه امتیاز از دست داده اند و واقعاً خوشحالیم که با برد آبادان را ترک می کنیم. این سه امتیاز را به تمام هواداران مان که اینجا حضور فیزیکی نداشتند، اما دل شان با تیم بود، تقدیم می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: واقعاً خوشحالم از اینکه در این بازی موقعیت گلی را به حریف ندادیم. در فاز دفاعی عالی بودیم و نظم دفاعی خیلی خوبی داشتیم. حریف هجومی مان را به خوبی کنترل کردیم و در انتقال به حمله هم خیلی خوب عمل کردیم، اما در حالی که موقعیت های زیادی را داشتیم و می توانستیم با تعداد گل های بیشتری بازی را ببریم، فقط یک گل به ثمر رساندیم.

گل محمدی در پاسخ به این سؤال که آیا از عملکرد اوساگونا رضایت دارید؟، خاطر نشان کرد: امروز اوساگونا یکی از خوب های ما بود. در حفظ توپ و پرسی که از این بازیکن خواسته بودیم، خوب عمل کرد. تعویض اوساگونا هم به خاطر این بود که می خواستیم در فاز دفاعی بهتر عمل کنیم.

وی راجع به اینکه دربی پایتخت را چطور می بیند، یادآور شد: در این مورد وقت برای صحبت کردن است. دربی قرار است روز پنجشنبه برگزار شود و فعلاً بهتر است راجع به بازی با صنعت نفت حرف بزنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه کارشناسان داوری اعتقاد دارند در صحنه ای که داور برای پرسپولیس ضربه کاشته گفت و توپ وارد دروازه شد، خطایی رخ نداد، گفت: الان صحبت کردن راجع به صحنه های داوری موضوعیتی ندارد. بهتر است در مورد مسائل فنی بازی حرف زد. اگر در این بازی فرصت طلب بودیم پنج شش گل به صنعت نفت می زدیم. خلق موقعیت های زیادی در بازی داشتیم و اگر داور این صحنه را هم خطا نمی گرفت، به شکل دیگری به حریف مان گل می زدیم. ما برای برد به آبادان آمده بودیم و هدف اصلی مان کسب سه امتیاز بود که در نهایت به این هدف رسیدیم.

گل محمدی در واکنش به تعریف یکی از تور آلمان ارزان از نظم تیمی پرسپولیس گفت: ممنون از شما و باید بگویم که با بازیکنان باکیفیتی کار می کنیم. ما در نیم فصل دو بازی محبت آمیز داشتیم که در زمین خراب بود و در هر بازی یک نیمه ترکیب اصلی را چیدیم. فرصت بدنسازی و کار تاکتیکی نداشتیم، اما باز هم دم بچه ها گرم که در این فرصت کم خواسته های کادرفنی را برآورده ساختند. بازیکنان ذهنیت خوبی دارند و فیزیک شان هم خوب است. بیشترین زحمت روی دوش بازیکنان است در حالی که مسائل روز به روز در باشگاه ما بیشتر می شوند. الان نزدیک دربی هستیم و هنوز مسائل برطرف نشده است.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا از شجاع خلیل زاده در ترکیب اصلی استفاده کرد در حالی که می توانست او را برای دربی حفظ کنه تا سه کارته نشود، گفت: ما تیم دوم یا بهتر است بگوییم تیمی که روی نیمکت داریم جایگزین های خوبی هستند، هر چند که فرصت کمی برای بازی کردن نصیب شان شده است. برای شجاع جانشین داریم و محمدحسین کنعانی زادگان در تیم ملی فیکس است و نگرانی بابت غیبت شجاع در دربی نداریم. برای من مهم سه امتیاز این بازی بود که خدا را شکر به دست آمد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 943

به "گل محمدی: 3 امتیاز را از دهان شیر بیرون کشیدیم، نگرانی بابت غیبت شجاع در دربی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: 3 امتیاز را از دهان شیر بیرون کشیدیم، نگرانی بابت غیبت شجاع در دربی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید