گیتی معینی: حین بازی در ابلق خلافکار ها پایم را شکستند!

به گزارش تور آلمان ارزان، گیتی معینی بازیگر فیلم سینمایی ابلق به کارگردانی نرگس آبیار ضمن مرور برخی دشواری های نقش آفرینی در این فیلم، تأکید کرد، حاصل کار ارزش تحمل این سختی ها را داشت.

گیتی معینی: حین بازی در ابلق خلافکار ها پایم را شکستند!

به گزارش مهر، معینی درباره لوکیشن تصویربرداری این فیلم هم توضیح داد: منطقه ای که ما در آن کار می کردیم زورآباد فرحزاد بود و کار در آنجا بسیار سخت بود. خلافکاران زیادی در آن منطقه حضور داشتند یعنی به قدری استرس و اضطراب داشتیم که به صورت حفاظت شده کار می کردیم. از هر لحاظ در معرض آسیب بودیم. مثلاً خلافکاران می آمدند و با ما درگیر می شدند، یادم هست قاچاقچیان می گفتند اینجا جای خواب ماست، اما شما آمده اید و فیلم بازی می کنید. درواقع با حضور ما بازار کار آن ها کساد شده بود از همین رو ما را اذیت می کردند.

این بازیگر ادامه داد: یکی از اذیت های این خلافکاران این بود که یک روز آمدند و یکی از درخت ها را قطع کردند، آن درخت روی پای من افتاد و پایم شکست یعنی آن شکستگی که در فیلم می بینید واقعی بود. این امر باعث شد تدابیر امنیتی ببینند تا شرایط مصون گردد. ضمن اینکه بیشتر فیلم در تپه ها روایت می شد که رفت و آمد را بسیار سخت می کرد.

معینی درباره محتوای فیلم ابلق هم توضیح داد: هرچند این فیلم روایتگر آسیب هایی است که یک زن در معرضش قرار می گیرد، اما گاهی می بینیم که برخی زنان هم با بی مبالاتی مشکلاتی را برای مرد ها ایجاد می کنند و باعث از هم پاشیدن یک خانواده می شوند. می خواهم بگویم این مشکل ممکن است برای هر کسی پیش بیاید ضمن اینکه این موضوع فقط مختص یک طبقه خاص نیست بلکه در همه اقشار جامعه دیده می گردد.

این بازیگر بیان نمود: گاهی ما نگران برخی قضاوت ها می شویم این در حالی است که باید از ابتدا فرهنگ سازی می شد، به نظرم خانم ها در معرض آسیب بیشتری هستند. این واقعیتی در جامعه ماست پس نباید وارد خط قرمز های خانم ها شد. ضمن اینکه برخی موضوعات به اصالت افراد برمی گردد، اگر کسی اصالت داشته باشد خود را دستمایه قرار نمی دهد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1694

به "گیتی معینی: حین بازی در ابلق خلافکار ها پایم را شکستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیتی معینی: حین بازی در ابلق خلافکار ها پایم را شکستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید