شروع فصل سرد سال و افزایش تقاضا برای وسایل گازسوز

به گزارش تور آلمان ارزان، احمد پیروی در جمع خبرنگاران گفت: امروزه بخاری های گازی نیز همانند سایر اقلام و تجهیزات مورداستفاده روزمره، با تغییرات بنیادی از نظر ظاهری و ساختاری روبرو شده اند؛ بر این اساس به کارگیری فناوری های نوین و ساختار جدید موجب شده که نسل جدید بخاری علاوه بر ایمن بودن مصرف بسیار پایین تری نسبت به بخاری های نسل گذشته داشته باشد.

شروع فصل سرد سال و افزایش تقاضا برای وسایل گازسوز

این کارشناس حوزه صنعت اضافه کرد: مسئولیت های اجتماعی، احتیاج مستمر جامعه امروز به محصولات دوست دار محیط زیست و کاهش مصرف انرژی را از نکات حایز اهمیت در به کارگیری فناوری های نوین در بخاری ها است.

وی با اشاره به اهمیت بهینه مصرف کردن انرژی گفت: گرچه ایران صاحب غنی ترین منابع گاز طبیعی است؛ اما حفظ این منابع برای نسل های آینده، رسالتی است که بر دوش نسل حاضر است. این در حالی است که بیشترین میزان گاز طبیعی کشور در بخش گرمایش خانگی مصرف می گردد که باید با بهره گیری از سیستم های جدید در بخاری ها، این مصرف را به حداقل ممکن برسانیم.

به گفته پیروی، در ارتباط با اصلاحات ضروری بخاری های گازسوز باید به نکاتی از جمله تأمین هوای مورد احتیاج برای احتراق از خارج ساختمان، انتقال گازهای حاصل از احتراق به بیرون ساختمان، کاهش مصرف گاز، کسب بالاترین گرید انرژی در بخاری های دودکش دار هرمتیک A*سیستم کنترل الکترونیکی هوشمند و امکان برنامه ریزی سالیانه زمان های فعالیت بخاری (روز – ساعت) توجه داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 61

به "شروع فصل سرد سال و افزایش تقاضا برای وسایل گازسوز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فصل سرد سال و افزایش تقاضا برای وسایل گازسوز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید