احمد مددی: سکوت من دلیلی بر عدم حمایت از کادر فنی استقلال نیست

به گزارش تور آلمان ارزان، مدیرعامل باشگاه استقلال از ارائه فهرست بازیکنان جدید از سوی محمود فکری خبر داد و گفت که با توجه به آغاز نشدن فصل نقل وانتقالات با بازیکنی صحبنت نکرده اند.

احمد مددی: سکوت من دلیلی بر عدم حمایت از کادر فنی استقلال نیست

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، احمد مددی، درباره اعتراض بازیکنان تیم فوتبال استقلال به عدم پرداخت مطالبات شان گفت: بازیکنان و کادر فنی حق دارند که مطالبات شان را بخواهند و قطعا باشگاه در تلاش است که هر چه زودتر درصدی از قراردادها را پرداخت کند. شرایط اقتصادی کشور به گونه ای است که همه باشگاه ها را دچار مشکل کرده است و باشگاه استقلال نیز از این شرایط مستثنی نیست.

هر مسئله ای را حل می کنیم، مشکل بعدی اضافه می شود. او با بیان این جمله افزود: بدهی های ارزی مانند نیکولای بودوروف را در پیش داریم و اکنون باید نزدیک به 140 هزار یورو به این بازیکن بلغارستانی پرداخت کنیم و هیچ فرصتی هم نداریم. از ابتدای فصل سعی کردیم بیشتر موانع پیش روی استقلال را برداریم؛ از بحث مجوز حرفه ای گری گرفته تا پرداخت بخشی از قرارداد اعضای تیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص شرایط نقل وانتقالات این تیم برای نیم فصل دوم گفت: متأسفانه می شنویم که برخی از تیم ها اعلام می کنند باشگاه استقلال نمی تواند با بازیکنان تحت قرارداد ما مذاکره کند، در صورتی که ما با بازیکنی صحبت نکرده ایم. محمود فکری لیست بازیکنان مدنظر خود را داده، اما با توجه به اینکه هنوز زمان نقل وانتقالات زمستانی فرا نرسیده، از نظر اخلاقی درست نیست که با بازیکنی صحبت کنیم. اگر بازیکن مدنظرمان تحت قرارداد باشگاه باشد، به طور حتم با باشگاه او مذاکره خواهیم کرد. از طرفی، اعلام می کنیم که لطفا با نام استقلال بازار گرمی نکنند.

مددی در خصوص اینکه سکوت او در ماه های اخیر در رابطه با حمایت از کادر فنی شائبه هایی را بوجود آورد، گفت: سکوت من، دلیلی بر عدم حمایت نیست. به جای اینکه در رسانه ها باشم، سعی کردم آرامش را به اعضای تیم، کادر فنی و باشگاه انتقال دهم. قطعا محمود فکری و کادر فنی استقلال مورد حمایت ما قرار داشته و دارند. استقلال مسابقات حساسی در ادامه لیگ برتر، آسیا و جام حذفی در پیش دارد و همه باید یکدل و منسجم به سمت موفقیت گام برداریم.

تسنیم

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1682

به "احمد مددی: سکوت من دلیلی بر عدم حمایت از کادر فنی استقلال نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمد مددی: سکوت من دلیلی بر عدم حمایت از کادر فنی استقلال نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید