انصاری فرد بهترین بازیکن هفته لیگ قطر ، رضاییان در جمع بهترین ها

ستاره ایرانی السیلیه با دو گلی که در هفته هفتم لیگ ستارگان قطر به ثمر رساند، عنوان بهترین بازیکن هفته را به دست آورد. رامین رضاییان هم در ترکیب تیم منتخب هفته نهاده شد.

انصاری فرد بهترین بازیکن هفته لیگ قطر ، رضاییان در جمع بهترین ها

با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید.

به گزارش ایسنا، این هفته کریم انصاری فرد در دیدار برابر الوکره توانست دبل کند تا تیمش با 3 گل به پیروزی برسد و خود وی هم به عنوان بهترین بازیکن هفته هفتم لیگ ستارگان قطر انتخاب شد.

روزنامه استاد الدوحه در ستایش از این بازیکن ایرانی نوشت: انصاری فرد از همان دیدار آغازین نشان داد که خرید خوبی برای السیلیه است. او در دیدار برابر الوکره عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و دو گل به ثمر رساند تا زمینه را برای پیروزی تیمش مهیا کند.

این روزنامه در ادامه نوشت: انصاری فرد با این بازی های خوبی که به نمایش می گذارد ثابت نموده که خرید خوبی برای تیمش بوده است. او در بازی حساس برابر الوکره نه تنها دو گل به ثمر رساند، بلکه با ضربه سر خود هم تیمی اش را در موقعیت گل قرار داد تا السیلیه یک پیروزی قاطع را به دست آورد. او با این دو گل 5 گل شده و خود را به صدر جدول بهترین گلزنان نزدیک نموده است.

در صدر جدول بهترین گلزنان بونجاح و علاء الدین حضور دارند که هر کدام 6 گل به ثمر رسانده اند.

و اما در ترکیب بهترین بازیکنان هفته نام رامین رضاییان هم به چشم می آید. این بازیکن ایرانی هم در دیدار تیمش برابر الاهلی که با تساوی دو بر دو به انتها رسید هر دو گل را به ثمر رساند تا بهترین مدافع راست هفته لقب گیرد.

در ترکیب بهترین ها انصاری فرد هم عنوان بهترین مهاجم هفته را به دست آورد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 5 آبان 1398 شناسه مطلب: 602

به "انصاری فرد بهترین بازیکن هفته لیگ قطر ، رضاییان در جمع بهترین ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد بهترین بازیکن هفته لیگ قطر ، رضاییان در جمع بهترین ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید