بازگشت فدراسیون ورزش های رزمی به معاونت توسعه قهرمانی

به گزارش تور آلمان ارزان، با رایزنی های رییس فدراسیون و نظر موافق وزیر وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون ورزش های رزمی مجدداً به معاونت توسعه قهرمانی و حرفه ای بازگشت.

بازگشت فدراسیون ورزش های رزمی به معاونت توسعه قهرمانی

به گزارش تور آلمان ارزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، با رایزنی های ریاست فدراسیون و نظر موافق مسعود سلطانی فر، فدراسیون ورزش های رزمی مجدداً به معاونت توسعه قهرمانی و حرفه ای بازگشت.

رشیدی رئیس فدراسیون رزمی گفت: فدراسیون ورزش های رزمی با کسب رتبه نخست توسعه همگانی طی سه سال متوالی در بین 51 فدراسیون ورزشی پتانسیل بالای خود را در جذب آحاد جامعه در رده های سنی مختلف ثابت کرد .

وی ادامه داد: لذا نظر به ماهیت قهرمانی بسیاری از رشته های این فدراسیون و همچنین حضور سه رشته در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی و با توجه به این که تمامی رشته های این فدراسیون ارتباط ساختاری با شورای ساماندهی سبک های وزارت ورزش و جوانان که زیر مجموعه معاونت قهرمانی است، دارند و با پیگیری های مستمر فدراسیون و نظر مساعد وزیر ورزش و جوانان، فدراسیون ورزش های رزمی به معاونت توسعه قهرمانی و حرفه ای بازگشت.

رشیدی همچنین گفت : البته این بدان معنا نیست که نقشه راه این فدراسیون در جهت توسعه همگانی ناتمام خواهد ماند، بلکه همگام و همسو با سیاست های معاونت قهرمانی، کوشش بر این است تا به وسیله ورزش های رزمی در راستای هدف بزرگ همگانی کردن ورزش برای تمام ایرانیان گام های مؤثرتری برداشته گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 766

به "بازگشت فدراسیون ورزش های رزمی به معاونت توسعه قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت فدراسیون ورزش های رزمی به معاونت توسعه قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید