برگزاری تمرین تیم ملی با اضافه شدن کی روش، حفظ توپ و بازی پرفشار در دستور کار

به گزارش تور آلمان ارزان، تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان در زمین شماره یک کمپ تیم های ملی ایتالیا در کاورچیانو پیگیری شد.

برگزاری تمرین تیم ملی با اضافه شدن کی روش، حفظ توپ و بازی پرفشار در دستور کار

به گزارش تور آلمان ارزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ملی پوشان فوتبال ایران در ادامه مراحل آماده سازی خود در اردوی ایتالیا، عصر امروز (یکشنبه) در زمین شماره یک کمپ تیم های ملی ایتالیا تمرین کردند.

در این تمرین که با حضور 24 بازیکن برگزار گشت، کارلوس کی روش برنامه های تاکتیکی خود را با حضور 21 بازیکن دنبال کرد. این در حالی بود که سه دروازه بان حاضر در اردوی تیم ملی هم زیر نظر دن گاسپار تمرینات مختلف دروازه بانی را پشت سر گذاشتند.

در بخش اول این تمرین بازیکنان تمرینات ابتدایی را به منظور گرم کردن بدن های خود پشت سر گذاشتند. این تمرین شامل عبور از موانع و حرکات انفرادی با استفاده از توپ می شد.

سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و به حرکات تیمی با استفاده از توپ پرداختند.

در ادامه بازیکنان با استفاده از کاور به دو تیم تقسیم شدند و در میان شش دروازه کوچک بازی درون تیمی انجام دادند. تأکید کادر فنی در این بخش حفظ توپ با حداقل ضربه به توپ و انجام بازی پر فشار و سریع بود. در ادامه بازیکنان با اضافه شدن دروازه بان ها بازی درون تیمی انجام دادند.

تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان فردا در کاورچیانو پیگیری خواهد شد.

به گزارش تور آلمان ارزان، تیم ملی بامداد روز شنبه راهی ایتالیا شد که تا پیش از برگزاری این تمرین کارلوس کی روش در اردو حضور نداشت و این نخستین تمرین ملی پوشان در این اردو زیر نظر سرمربی پرتغالی شان بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 895

به "برگزاری تمرین تیم ملی با اضافه شدن کی روش، حفظ توپ و بازی پرفشار در دستور کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تمرین تیم ملی با اضافه شدن کی روش، حفظ توپ و بازی پرفشار در دستور کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید