بیت کوین جای طلا را می گیرد؟

به گزارش تور آلمان ارزان، تهران (پانا) - مدیر عامل مایکرواستراتژی انتظار دارد که قیمت بیت کوین به 6 میلیون دلار برسد و اعلام کرد که این بیت کوین غیرقابل توقف است و جایگزین طلا خواهد شد. مدیر اجرایی شخصاً دارای 17732 بیت کوین است در حالی که شرکت او دارای 122478 بیت کوین است.

بیت کوین جای طلا را می گیرد؟

به گزارش خبرآنلاین، مایکل سیلر، مدیرعامل مایکرواستراتژی در مصاحبه اخیر با The Information که این هفته منتشر شد، در خصوص استراتژی بیت کوین خود و پیش بینی قیمت BTC صحبت کرد؛ سیلور فاش کرد که او شخصاً حداقل 17732 بیت کوین دارد و با قیمت فعلی BTC، ذخیره بیت کوین او تقریباً 858 میلیون دلار می ارزد.

مدیر اجرایی مایکرواستراتژی هرگز هیچ یک از بیت کوین های خود را نفروخته است و معتقد است که بیت کوین به 600000 دلار در آینده کوتاه و در نهایت به 6 میلیون دلار برسد.

در همین حال مایکرواستراتژی 122478بیت کوین به ارزش تقریباً 6 میلیارد دلار دارد؛ بر اساس ارائه های این شرکت که هفته گذشته منتشر شد، این سکه ها با میانگین قیمت خرید 29861 دلار و بهای تمام شده 3.7 میلیارد دلار خریداری شدند.

پیغام ساتوشی ناکاموتو به جامعه بیت کوین

مایکرواستراتژی خود را به عنوان بزرگترین دارنده شرکت سهامی عام بیت کوین در دنیا و اولین شرکت دولتی که بیت کوین را به عنوان دارایی ذخیره خزانه اولیه پذیرفته است توصیف کرد. استراتژی این شرکت به دست آوردن و نگهداری بیت کوین درازمدت و خرید بیت کوین به وسیله استفاده از جریان های نقدی مازاد، و بدهی ها و معاملات سهام است.

در ماه نوامبر، سیلر گفت که بیت کوین غیرقابل توقف است و به عنوان یک طبقه دارایی 100 تریلیون دلاری ظاهر خواهد شد. این مدیرعامل بارها گفته است که بیت کوین جایگزین طلا خواهد شد. او در اوایل این ماه گفت: روزی روزگاری طلا مطلوب ترین ذخیره ارزش بود. اکنون بیت کوین جای آن را می گیرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 2156

به "بیت کوین جای طلا را می گیرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیت کوین جای طلا را می گیرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید