خبرنگاران نیویورک تایمز: رای دهندگان، بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند

به گزارش تور آلمان ارزان، تهران- خبرنگاران- نتایج نظرسنجی اخیر نیویورک تایمز نشان می دهند که رای دهندگان آمریکایی در بیشتر موضوعات بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند.

خبرنگاران نیویورک تایمز: رای دهندگان، بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند

به گزارش تور آلمان ارزان، نتایج نظرسنجی روزنامه نیویورک تایمز نشان می دهد که 50 درصد شرکت کنندگان به بایدن و 41 درصد به ترامپ رای دادند.

نتایج نظرسنجی منتشر شده که از 15 تا 18 اکتبر (24 تا 27 مهرماه) انجام شده نشان می دهد که رای دهندگان در بیشتر موضوعات مانند مقابله با شیوع ویروس کرونا و تبعیت از قوانین و دستورات، بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند.

رای دهندگان همچنین بر این باورند که بایدن در اتحاد مجدد کشور، نسبت به ترامپ توانایی بیشتری دارد.

در حالی که تنها کمتر از دو هفته به برگزاری انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا مانده، نتایج بیشتر نظرسنجی ها حاکی از پیروزی بایدن در برابر ترامپ است.

آخرین دور از مذاکرات میان نامزدهای دموکرات ها و جمهوریخواهان قرار است شامگاه آدینه برگزار گردد و بعد از آن دیگر هیچ مناظره ای میان نامزدها برگزار نمی گردد.

به دنبال اختلال مکرری که ترامپ در مناظره نخست در زمان اختصاصی به بایدن بوجود آورد و بر خلاف راستا و قواعد مناظره سخن گفته ، کمیسیون مناظره های ریاست جمهوری آمریکا دوشنبه شب خاطر نشان ساخت که میکروفون های ترامپ و بایدن را در غیر زمان پاسخگویی آنها قطع خواهد نمود.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1485

به "خبرنگاران نیویورک تایمز: رای دهندگان، بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نیویورک تایمز: رای دهندگان، بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید