روزنامه الاتحاد: تیمی که در جام جهانی حضور داشته، چنین گلی نمی خورد

روزنامه الاتحاد امارات با اشاره به شکست سه بر صفر تیم ملی ایران برابر ژاپن در تحلیل خود نوشت که ایران با سابقه حضور در جام جهانی نباید این چنین گل بخورد.

روزنامه الاتحاد: تیمی که در جام جهانی حضور داشته، چنین گلی نمی خورد

به گزارش خبرنگاران، روزنامه الاتحاد امارات اشتباه بچگانه مدافعان تیم ملی ایران را عامل پیروزی ژاپن در نیمه نهایی جام ملت ها دانست و نوشت: تیمی که 7 ماه پیش در جام جهانی حضور داشته، چنین اشتباهی نمی کند.

در تحلیل این روزنامه آمده است: ژاپنی ها با استفاده از تجربه خودشان ایران را شکست دادند و با شایستگی به فینال جام ملت های آسیا رسیدند. ژاپن در بازی با ایران نشان داد که هنوز تیمی ترسناک برای رقیبان است، آن هم در مقابل ایران که بعد از اشتباه بچگانه مدافعانش توان بازگشت به بازی را نداشت. به واقع تیمی که 7 ماه پیش در جام جهانی حضور داشته چنین اشتباه عجیبی نمی کند. گل اول ژاپن در این بازی را ببینید و مطمئن باشید هیچ تیم با تجربه ای اینطور گل نمی خورد. البته انتظار می رفت تیم ایران بعد از گل اول شخصیت فنی خودش را نشان بدهد، اما در ادامه تنها شاهد واکنش های عصبی بازیکنان ایران بودیم به طوری که بازی به شکل کامل در اختیار ژاپن نهاده شد و ایرانی ها نظم خودشان را از دست دادند. ژاپن با وجود تغییرات زیاد، همچنان تجربه بزرگی در بازی های سرنوشت ساز دارد و البته صبر مثال زدنی بازیکنان این تیم که به آنها قدرت می دهد در هر موقعیتی واکنش درست نشان بدهند. ژاپنی ها در این بازی با آرامش بازی می کردند در مقابل تیم ایران که شتاب زده بودند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 22 مرداد 1398 شناسه مطلب: 278

به "روزنامه الاتحاد: تیمی که در جام جهانی حضور داشته، چنین گلی نمی خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزنامه الاتحاد: تیمی که در جام جهانی حضور داشته، چنین گلی نمی خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید