عذرخواهی از عبدالناصر همتی

به گزارش تور آلمان ارزان، روزنامه شرق به دلیل گزارش روز گذشته خود از رئیس کل بانک مرکزی عذرخواهی کرده است.

عذرخواهی از عبدالناصر همتی

به گزارش تور آلمان ارزان، شرق نوشت: روز گذشته گزارشی با عنوان در کمین پاستور 1400 در صفحه 2 روزنامه شرق منتشر شد که موضوع اصلی آن کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری 1400 است.

با توجه به اشتباه سهوی بخشی از تحلیل ارائه شده، روزنامه شرق لازم می داند توضیحاتی درخصوص این گزارش به خوانندگان محترم ارائه دهد: در بین گزینه های مطرح شده در تیتر یک روز گذشته شرق، نام عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی هم وجود دارد که در چند پاراگراف عملکرد او تحلیل شده است.

علت طرح نام همتی در لیست کاندیداهای احتمالی، توییت محمد مهاجری، روزنامه نگار اصولگراست که نام همتی را در راستای نظریه ای مطرح می کند که معتقد است مشکل اصلی کشور اقتصاد است و یک رئیس جمهور اقتصاددان می خواهد.

صرف نظر از این نکته که محمد مهاجری چرا از بین همه اقتصاددان ها به عبدالناصر همتی رسیده؛ اشتباهات سهوی خبرنگار شرق در تحلیل عملکرد رئیس کل بانک مرکزی است. در تحلیل روز گذشته شرق، در یک کلی گویی به برخی اقدامات همتی اشاره شده که هیچ داده و سندی برای آن ذکر نشده است. در این گزارش به عدم استقلال بانک مرکزی اشاره شده، درحالی که هیچ استدلالی برای این عدم استقلال ذکر نشده و یک نسبت کلی داده شده است. به این ترتیب به واسطه نسبت نادرستی که داده شده، از خوانندگان محترم روزنامه و عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی پوزش می طلبیم.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 22 مرداد 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1277

به "عذرخواهی از عبدالناصر همتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی از عبدالناصر همتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید