منابع عراقی اعلام کردند: سفر قریب الوقوع شیخ الازهر به بغداد

به گزارش تور آلمان ارزان، منابع عراقی اعلام کردند که محتمل است احمد الطیب رئیس دانشگاه الازهر مصر به زودی به بغداد سفر کند.

منابع عراقی اعلام کردند: سفر قریب الوقوع شیخ الازهر به بغداد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران؛ منابع عراقی اعلام کردند که محتمل است احمد الطیب رئیس دانشگاه الازهر مصر به زودی به بغداد سفر کند.

به نقل از بغداد الیوم، بعضی منابع عراقی از سفر قریب الوقوع احمد الطیب رئیس دانشگاه الازهر مصر به بغداد خبر می دهند. این منابع اعلام کردند که مقدمات سفر شیخ الازهر به مرکز عراق به اتمام رسیده و این سفر به زودی انجام می گردد.

چندی پیش سعد کمبش رئیس دیوان اوقاف اهل تسنن عراق گفته بود: شیخ احمد الطیب طی روزهای آینده سفری به عراق انجام خواهد داد. این شخصیت عراقی در ادامه اظهارات خود اسم کرد: خودِ شیخ احمد الطیب اعلام نموده است که به زودی سفری به عراق خواهد داشت.

این اظهارات پس از آن مطرح شد که رئیس دیوان اوقاف اهل تسنن عراق به قاهره سفر کرد. وی در جریان سفر مذکور با رئیس دانشگاه الازهر ملاقات و مصاحبه نموده بود.

رئیس دیوان اوقاف اهل تسنن عراق بعلاوه در جریان سفر خود به مرکز مصر پیغام های دعوت نخست وزیر و رئیس مجلس عراق از احمد الطیب برای سفر به بغداد را تقدیم وی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1961

به "منابع عراقی اعلام کردند: سفر قریب الوقوع شیخ الازهر به بغداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منابع عراقی اعلام کردند: سفر قریب الوقوع شیخ الازهر به بغداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید