نمایشگاه تولیدات چرمی هنرآموزان صنایع دستی اردبیل افتتاح شد

به گزارش تور آلمان ارزان، نمایشگاه تولیدات چرمی و دست دوز هنرآموزان مرکز آموزشی صنایع دستی استان اردبیل در محل نگارخانه خطایی افتتاح شد.

نمایشگاه تولیدات چرمی هنرآموزان صنایع دستی اردبیل افتتاح شد

به گزارش تور آلمان ارزان به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ظهر دوشنبه مدیر کل میراث فرهنگی استان در مراسم افتتاح این نمایشگاه به حمایت از هنرمندان صنایع دستی اشاره نمود.

نادر فلاحی اضافه نمود: اداره کل در راستای توانمندسازی هنرمندان می تواند نسبت به برگزاری دوره های آموزشی اقدام کند و در صورتی که هنرمندان نسبت به برگزاری دوره درخواست خود را مطرح نمایند حاضر به برگزاری کلاس های آموزشی هستیم.

او همچنین به ارائه تسهیلات ارزان به فراورینمایندگان و متقاضیان صنایع دستی اشاره و تاکید نمود: آمادگی برپایی بازارچه ها و نمایشگاه های صنایع دستی به منظور معرفی فراوریات هنرمندان این عرصه را داریم.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خواهان توجه خود صنعتگران به ارائه فراوریات کیفی و بازارپسند شد و بیان داشت: فراوری کیفی می تواند زمینه ساز صادرات صنایع دستی استان بوده و فرصتی برای معرفی توانمندی های استان در بازارهای جهانی فراهم سازد.

در این مراسم همچنین سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل به برگزاری هر چه شایسته­تر نمایشگاه فراوریات چرمی با هدف حمایت از هنرمندان تاکید نمود.

ملکه گلمغانی زاده اضافه نمود: در کنار نمایشگاه ها کارگاه های متنوع آموزش و فراوری صنایع دستی برگزار می گردد.

این نمایشگاه تا شش آبان ماه در نگارخانه خطایی جهت بازدید عموم دایر است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 9 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 193

به "نمایشگاه تولیدات چرمی هنرآموزان صنایع دستی اردبیل افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه تولیدات چرمی هنرآموزان صنایع دستی اردبیل افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید