سرانجام کار پاساژها تا سرانجام مرداد ساعت 18 است

به گزارش تور آلمان ارزان، تهران (پانا) - سخنگوی صنعت برق گفت، با پایدار شدن شرایط فراوری برق حرارتی، اندازه فراوری برق نیروگاه های حرارتی از 50 هزار مگاوات گذشت ولی کماکان واحدهای برق آبی دچار محدودیت هستند. به گفته وی ساعت خاتمه کار مراکز تفریحی و تجاری تا خاتمه مرداد ماه ساعت 18 معین شده است.

سرانجام کار پاساژها تا سرانجام مرداد ساعت 18 است

به گزارش وزارت نیرو، مصطفی رجبی مشهدی از آخرین تصمیمات برای مدیریت پیک بار، کاهش مصرف برق و مصوبات نو برای تشویق صنایع و مشترکان همکار با برق در ایام سخت اطلاع داد و گفت: با برق دار کردن یک ترانس در پست تهرانپارس، خاموشی در منطقه ها شرق و شمال شرق استان تهران کاهش یافته و کوشش می گردد با برق دار کردن ترانس دوم تا روز شنبه به طور کلی خاموشی های این منطقه به طور کامل رفع گردد.

وی توضیح داد: از صنایع عمده که تعطیلات و تعمیرات خود را به این ایام منتقل نموده اند تشکر می کنیم و برابر با مصوبه هیئت وزیران که در روز گذشته ابلاغ شد، معادل انرژی کاهش یافته که در دوره بعد مورد استفاده قرار می گیرد با تعرفه صفر محاسبه می گردد. علاوه بر آن، مشوق هایی نظیر امهال بدهی های مالیاتی و تعهدات بیمه ای این دسته از مشترکان در کارگروهی که معین شده در دستورکار و آنالیز است.

سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه تا خاتمه مردادماه، پنجشنبه ها ادارات و سازمان های دولتی، بانک ها و سایر نهادهای عمومی تعطیل هستند، گفت: واحدهای صنعتی که دارای مولد خود تأمین برق هستند در سقف برق تولیدی واحد خود، امکان مصرف برق دارند و برق مازاد آنها را شرکت توانیر به نرخ 3800 ریال به ازای هر کیلووات ساعت خریداری می نماید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1962

به "سرانجام کار پاساژها تا سرانجام مرداد ساعت 18 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام کار پاساژها تا سرانجام مرداد ساعت 18 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید