2000 اتوبوس تازه به تهران می آیند

به گزارش تور آلمان ارزان، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ورود 2000 اتوبوس نو به مرکز تا خاتمه سال جاری خبر داد.

2000 اتوبوس تازه به تهران می آیند

به گزارش خبرنگاران، مهدی علیزاده در مورد برنامه شرکت واحد اتوبوسرانی در سال تازه گفت: با همت مدیریت شهری و با توجه به بودجه ای که شورای شهر تهران برای سال جاری برای خرید و اورهال اتوبوس های مرکز مصوب کرده است، در نظر داریم براساس برنامه ریزی های اجرا شده، 2000 دستگاه اتوبوس از تولید کنندگان داخلی تا پایان سال خریداری کنیم.

وی با بیان اینکه این ناوگان تازه و نو در راستای ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به مردم به کار گرفته می شود، افزود: پیش نویس قرارداد نهایی با 2 شرکت داخلی در حال تهیه است و این شرکت ها برای تأمین اتوبوس ها به ما قول دادند که می توانند 2000 دستگاه اتوبوس را تا پایان سال جاری به شهرداری تهران تحویل دهند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مورد زمان بندی تحویل این 2000 اتوبوس تازه گفت: زمان بندی تعیین است؛ اما با توجه به نوسانات و ... ممکن است به تعویق بیفتد؛ اما قول دادند به محض آماده شدن اتوبوس ها، آنها را سریعا تحویل شهرداری تهران بدهند.

علیزاده در مورد تعمیرات اساسی اتوبوس های موجود در تهران نیز گفت: اورهال 500 اتوبوس تا پایان شهریور انجام خواهد شد و این اتوبوس ها به نوبت تعمیر شده و بعد از آن برای سرویس دهی به مردم وارد ناوگان می شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 فروردین 1402 بروزرسانی: 26 فروردین 1402 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 2448

به "2000 اتوبوس تازه به تهران می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2000 اتوبوس تازه به تهران می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید