ایرلاین های پیشرو در پروتکل های بهداشتی برای مقابله با کرونا

به گزارش تور آلمان ارزان، در دوران شیوع کرونا تمامی ایرلاین ها و خطوط هوایی کشور موظف به اجرای پروتکل های بهداشتی، به منظور جلوگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت مسافرین و خدمه پرواز هستند. این پروتکل ها به صورت دستور العمل نحوه اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در اختیار تمامی ایرلاین ها قرار گرفته است. تمامی شرکت های هواپیمایی موظف هستند بعد از هر پرواز و قبل از مسافر گیری هواپیما را به صورت کامل ضدعفونی نمایند.در این میان تعدادی از این خطوط هوایی اقدامات بیشتر و پیشرفته تری را علاوه بر پروتکل های بهداشتی اعلامی به منظور حفظ سلامت مسافرین در دستور کار خود قرار داده اند.

ایرلاین های پیشرو در پروتکل های بهداشتی برای مقابله با کرونا

اقدامات ایرلاین ایران ایر (هما)

ایران ایر در تمامی پروازهای خود بسته اقلام بهداشتی در اختیار مسافرین قرار می دهد. این بسته شامل یک جفت دستکش، یک عدد ماسک و دستمال معطر آنتی باکتریال است. این بسته های بهداشتی در تمامی پروازهای داخلی و بین المللی که از فرودگاه های مهرآباد و حضرت امام خمینی(ره) و سایر ایستگاه های پروازی عملیاتی هما انجام می گردد، به مسافران این پروازها به صورت رایگان ارائه می گردد.

همچنین این ایرلاین از ابتدای شیوع ویروس کرونا، تمامی ناوگان فعال خود را علاوه بر تهران، در سایر ایستگاه ها نیز قبل و بعد از هر پرواز به صورت مستمر ضدعفونی می نماید.

استفاده از اشعه UV توسط ایرلاین ایران ایرتور

ایران ایر تور علاوه بر ضدعفونی کردن هواپیما با محلول ضدعفونی، استفاده از اشعه UV را نیز در دستور کار خود قرار داده است. ضدعفونی کردن هواپیما با استفاده از اشعه UV برای اولین بار در ایران، توسط ایرلاین ایران ایرتور انجام می گیرد.

با استفاده از دستگاه اشعه UV تمامی سطوح جایگاه ها، میزهای غذاخوری و سایر سطوح کابین مسافرین قبل از پرواز ضدعفونی می گردد.

اقدامات ایرلاین سپهران

  • ضدعفونی کردن کانترها قبل از پذیرش مسافرین
  • ضدفونی کردن هواپیما قبل از ورود مسافرین
  • آنالیز سلامت مسافرین قبل از سوار شدن به هواپیما، دمای بدن تمامی مسافرین قبل از ورود به هواپیما توسط دستگاه تب سنج پزشکی اندازه گیری می گردد.
  • ارائه بسته بهداشتی به مسافرین پس از پذیرش شامل ماسک، دستکش و پد الکل
  • ضدعفونی کردن دست تمامی مسافرین قبل از نشستن بر روسی جایگاه

اقدامات ایرلاین آسمان

عملیات ضدعفونی و ویروس زدایی تمامی قسمت های شرکت هواپیمایی آسمان شامل بخش های عملیات پرواز، فنی، کارگو و کیترینگ بصورت مداوم و طبق برنامه ای منظم انجام می گردد. عملیات ضد عفونی و ویروس زدایی با نظارت و هماهنگی کارگروه ERPصورت می پذیرد.

اقدامات ایرلاین کیش ایر

  • ضدعفونی کردن هواپیما بعد از هر پرواز و قبل از سوار شدن مسافران
  • ضدعفونی کردن بخش های عملیات پرواز، فنی، کارگو و کیترینگ
  • آنالیز سلامت مسافرین قبل از سوار شدن به هواپیما، دمای بدن تمامی مسافرین قبل از ورود به هواپیما توسط دستگاه تب سنج پزشکی اندازه گیری می گردد.
  • ارائه ماسک به مسافرین

چگونگی خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های پیشرو در رعایت پروتکل های بهداشتی

پس از انتخاب شهر مبدا و مقصد در صفحه اصلی وبسایت تور آلمان ارزان تریپ نتایج جستجو نمایش داده می گردد. در صفحه نتایج جستجو فیلتر پروتکل های بهداشتی + را انتخاب کنید تا تنها بلیط پروازهای این ایرلاین ها به شما نمایش داده گردد.

پروازهای ایرلان های پیشنهادی با نماد پروتکل های بهداشتی معین شده اند.

برای خرید بلیط هواپیما از تور آلمان ارزان تریپ کلیک کنید.

نکته قابل توجه برای مسافرین:

باید در نظر داشته باشید که چنانچه مسافری علاپم بیماری کووید 19 یعنی درجه حرارت بدن بالای 38 درجه سانتیگراد، سرفه و عطسه مداوم، تنگی نفس، ظاهر بیمار و بدحال را از خود بروز دهد به هیچ عنوان پذیرش نخواهد شد. پس چنانچه بیمار هستید و یا مشکوک به بیماری کرونا هستید به هیچ عنوان سفر نکنید و در خانه بمانید.

منبع: اسنپ تریپ
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1226

به "ایرلاین های پیشرو در پروتکل های بهداشتی برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرلاین های پیشرو در پروتکل های بهداشتی برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید