برنده سومین دوره جایزه ادبی محمد قهرمان معرفی می شود

به گزارش تور آلمان ارزان در خراسان رضوی مراسم معرفی و تقدیر از برگزیده سومین دوره جایزه ادبی استاد محمد قهرمان، ساعت 16 روز چهارشنبه 29 اردیبهشت به صورت مجازی و حضوری با تعداد محدود و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در باشگاه مفاخر و پیشکسوتان دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.

برنده سومین دوره جایزه ادبی محمد قهرمان معرفی می شود

در این مراسم که به همت مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی مشهد و با همکاری گروه زبان و ادبیات فارسی و با هدف گسترش و اعتلای زبان و ادب پارسی و به منظور پاسداشت یاد و خاطره استاد قهرمان، پژوهشگر و شاعر برجسته و رئیس اسبق کتابخانه دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار خواهد شد، دکتر مریم موذن، دانشیار مطالعات اسلامی و خاورمیانه در دانشگاه لویی ویل کنتاکی آمریکا سخنرانی خواهد کرد.

یادآوری می شود، در نخستین دوره در اردیبهشت 1397، کتاب تذکره نفایس المآثر اثر کامی قزوینی به تصحیح دکتر سعید شفیعیون، عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان برگزیده و در دومین دوره در اردیبهشت 1398، کتاب رسائل طغرای مشهدی به تصحیح سید محمد صاحبی اثر شایسته تقدیر شد.

مراسم اختتامیه سومین دوره جایزه ادبی استاد محمد قهرمان به صورت زنده از صفحه اینستاگرام مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی مشهد پخش می شود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1883

به "برنده سومین دوره جایزه ادبی محمد قهرمان معرفی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنده سومین دوره جایزه ادبی محمد قهرمان معرفی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید