برگزاری کارگاه تخصصی عکاسی نجوم در مراغه

به گزارش تور آلمان ارزان به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، طاهره اسدی فرد درباره برگزاری کارگاه تخصصی عکاسی نجوم در شهر مراغه گفت: این کارگاه آموزشی با هدف ارتقای بنیه علمی و دانش عکاسان شاخه نجوم و نیز آشنایی با تازه های این هنر در مراغه برگزار خواهد شد.

برگزاری کارگاه تخصصی عکاسی نجوم در مراغه

رییس انجمن سینمای جوانان مراغه اضافه نمود: کارگاه آموزشی عکاسی نجوم با مشارکت مرکز تحقیقات نجوم و اختر فیزیک مراغه و نیز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان روزهای 11 و 12 مهر برگزار می گردد.

وی گفت: در این کارگاه شرکت نمایندگان علاوه بر شرکت در کار عملی عکاسی آسمان در شب، با مباحثی چون سوژه های عکاسی نجومی، مبانی مقدماتی عکاسی نجومی، ابزار مورد استفاده در عکاسی نجومی، عکاسی میدان دید باز، کادربندی و هنر در عکاسی نجومی، پردازش تصاویر میدان دید باز و عکاسی پانوراما و همچنین رنگ ها و واقعیت در عکاسی نجومی آشنا خواهند شد.

اسدی همچنین با اشاره به صدور گواهی در این کارگاه گفت: برای شرکت نمایندگانی که حضور مؤثر در این کارگاه داشته باشند، گواهی شرکت به صورت مشترک از سوی انجمن سینمای جوانان ایران و مرکز تحقیقات نجوم و اختر فیزیک مراغه صادر خواهد شد.

وی در انتها اضافه نمود: علاقه مندان شرکت در این کارگاه می توانند با مراجعه به سایت انجمن سینمای جوانان ایران به آدرس WWW.IYCS.IR و مطالعه فراخوان کارگاه نسبت به ثبت نام و شرکت در آن اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 62

به "برگزاری کارگاه تخصصی عکاسی نجوم در مراغه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کارگاه تخصصی عکاسی نجوم در مراغه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید