تاکید سلطانی فر بر همدلی مجموعه ورزش برای حضور پر قدرت کاروان ایران در بازی های توکیو

به گزارش تور آلمان ارزان، وزیر ورزش و جوانان بر همگرایی و همدلی میان مجموعه ورزش برای حضور پرقدرت کاروان ایران در بازی های توکیو، تاکید کرد.

تاکید سلطانی فر بر همدلی مجموعه ورزش برای حضور پر قدرت کاروان ایران در بازی های توکیو

به گزارش تور آلمان ارزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر با اشاره به شرایط المپین ها پیش از شیوع ویروس کرونا گفت: براساس برنامه ریزی های ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک آنچه که توسط ورزشکاران به دست آمده بود راضی کننده و رو به رشد و شرایط به گونه ای برنامه ریزی شده بود که حتی می توانستیم سهمیه های بعدی برای حضور در بازی ها را کسب کنیم.

وی تاثیرمنفی شیوع ویروس کرونا بر ورزش ایران و جهان را مورد توجه قرار داد و گفت: ترس از مبتلا شدن به ویروس کووید 19، عدم برگزاری اردوها و مسابقات به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی،کنترل های بهداشتی، قطعا بر فرایند آماده سازی تیم ها، اثر منفی خواهد داشت که نباید نادیده گرفته شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تور آلمان ارزان بخوانید. (کلیک کنید)

وزیر ورزش و جوانان در ادامه تاکید کرد که با وجود شرایط به وجود آمده، ورزشکاران در شرایط خوبی قرار دارند که باید فرایند آماده سازی با دقت نظر بیشتری صورت بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه سخنانش نظارت دقیق تر بر رعایت بیشتر پروتکل ها در اردوها را مورد تاکید قرار داد و گفت: این مهم باید مد نظر گرفته شود، چنانچه موردی از بیماری در اردوها مشاهده شد، با سرعت کنترل و درمان شود.

وی همگرایی و همدلی میان مجموعه ورزش کشور را موجبات حضور قدرتمند کاروان ایران در بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو دانست و تاکید کرد: امیدوارم این رقابت ها بتواند از ابعاد مختلف دستاوردهای درخشانی برای ایران عزیز داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1566

به "تاکید سلطانی فر بر همدلی مجموعه ورزش برای حضور پر قدرت کاروان ایران در بازی های توکیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید سلطانی فر بر همدلی مجموعه ورزش برای حضور پر قدرت کاروان ایران در بازی های توکیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید