جهانگیری از شبکه ملی بهره وری ایران رونمایی کرد

به گزارش تور آلمان ارزان، تهران (پانا) - شبکه ملی بهره وری ایران صبح امروز (دوشنبه) با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری رونمایی شد.

جهانگیری از شبکه ملی بهره وری ایران رونمایی کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول ریاست جمهوری، شبکه ملی بهره وری ایران در راستای شبکه سازی رویکردی برای پیشبرد حرکت ملی بهره وری و تعیین کردن نحوه ارتباطات و تعاملات ذینفعان بهره وری با کوشش های سازمان ملی بهره وری ایران به عنوان سیاست گذار و هماهنگ کننده اجزای این شبکه سراسری کشور در کشور طراحی و اجرایی شده است.

مشارکت ذینفعان بهره وری در تصمیم سازی ها و برنامه ریزی های کلان بهره وری، بهره گیری از توان اجرایی اعضای شبکه ملی بهره وری ایران در پیشبرد برنامه های ملی و منطقه ای بهره وری و مدیریت دانش بهره وری در سطح کشور و ترویج و آموزش بهره وری به منظور تربیت نیروی کار متخصص و متعهد از اهداف مهم این شبکه ملی است.

همچنین در ادامه این مراسم جهانگیری در تماسی که به صورت ویدیو کنفرانسی با وزارت نیرو انجام شد، در جریان یکی از پروژه های این وزارتخانه در زمینه یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب روستایی به عنوان نمونه و فعالیتی میان بخشی در دستگاه های اجرایی و دولتی در راستای کوشش در زمینه ارتقای بهره وری قرار گرفت و همچنین اطلاعات این پروژه در شبکه ملی بهره وری برای بهره گیری عموم مردم و دانش آموختگان دانشگاهی ثبت شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1812

به "جهانگیری از شبکه ملی بهره وری ایران رونمایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانگیری از شبکه ملی بهره وری ایران رونمایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید