اخبار سیاسی

سناتور آمریکایی خواستار کاهش تحریم ها علیه ایران شد

یک نماینده مجلس سنای آمریکا در یادداشتی در بلومبرگ خواستار کاهش موقت تحریم ها علیه ایران شده است.

20 تیر 1399

پیام تسلیت وزیر آموزش و پرورش درپی شهادت جمعی از پرسنل نیروی دریایی ارتش

وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی، شهادت جمعی از پرسنل نیروی دریایی ارتش در حادثه ناو کنارک را تسلیت گفت.

19 تیر 1399

فارس من، 3 مدل حمایت اقتصادی از دانشجویان دارای پژوهش کاربردی، گرنت فناوری ارایه می گردد

قائم مقام معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از ارایه3 مدل حمایت اقتصادی از دانشجویان دارای پژوهش کاربردی، شامل گرنت جوانه، گرنت شکوفایی و گرنت رشد در قالب گرنت فناوری اطلاع داد.

17 تیر 1399

انور ابراهیم رهبر مخالفان دولت مالزی شد

شورای ریاستی ائتلاف سیاسی موسوم به پاکاتان هاراپان (ائتلاف امید) در مالزی با معرفی انور ابراهیم (نماینده مجلس نمایندگان) به عنوان رهبر مخالفان دولت در مجلس این کشور موافقت کرد.

16 تیر 1399

نارضایتی بیش از 87 درصد کاربران از سرعت اینترنت

نتایج نظرسنجی جدید وزارت ارتباطات از شرایط سرعت اینترنت در ایام قرنطینه کرونا نشان می دهد که 87 درصد کاربران از سرعت اینترنت خود ناراضی اند.

15 تیر 1399

قدردانی سفیر و کارمندان سفارت انگلیس از کادر درمان ایران

سفارت انگلیس در تهران در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز (پنجشنبه) سفیر بریتانیا به همراه تعدادی از کارمندان سفارت از همه کسانی که به نحوی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا نقش داشته اند قدردانی کرد.

9 تیر 1399

حاضریم به مردم گرفتار آمریکا کمک کنیم

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران در واکنش به اظهارات وزیر بهداشت آمریکا برای کمک به ایران نوشت: حاضریم به مردم گرفتار آمریکا برای نجات از درماندگی دولتشان برای برون رفت از شرایط سهمگین کنونی کمک کنیم.

7 تیر 1399

چرا در ایران دولت همیشه مقصر است؟

دولتی که محدودیت ایجاد نمی کند، مقصر است، ایجاد می کند، مقصر است و وقتی تصمیم می گیرد که گام به گام محدودیت ها را حذف کند، باز هم مقصر است! به نظر می رسد دولت هر تصمیمی در مورد مدیریت کرونا در کشور اتخاذ کند، از حجم تقصیراتش کم نمی شود. چرا؟

5 تیر 1399

روحانی: صرفه جویی دستگاه های دولتی و فروش اموال مازاد آنها ضروری است ، بررسی منابع و مصارف بودجه سال 99

رئیس جمهور در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، لزوم صرفه جویی همه دستگاه های دولتی و نیز ضرورت فروش اموال و املاک مازاد دستگاه ها را مورد تأکید کرد.

4 تیر 1399

خبرنگاران بازگشایی مراکز تجاری و مشاغل در کیش

کیش - خبرنگاران - فعالیت بازارهای و صنوف کم خطر کیش، پس ازدو ماه تعطیلی، با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی و مقررات شورای سلامت از سر گرفته شده است.

3 تیر 1399

وزیر دفاع یونان: برای درگیری نظامی با ترکیه آمادگی داریم

وزیر دفاع یونان گفت درصورتی که تحریکات ترکیه در دریای مدیترانه ادامه پیدا کند، کشورش برای مقابله نظامی جهت حفظ حق حاکمیت خود آماده است.

29 خرداد 1399

نیم میلیون دانشجوی خارجی در کانادا

داده های جدید دفتر آموزش بین المللی کانادا (CBIE) حاکی از این هستند که تعداد دانشجویان بین المللی در کانادا در انتهای سال 2017 به 495 هزار و 525 نفر رسیده است. این عدد نشان دهنده رشد 20 درصدی نسبت به سال 2016 است و فراتر از هدفی است که راهبرد آموزش بین المللی کانادا...

28 خرداد 1399

دستور جدید روحانی برای بخش مسکن

وزیر راه و شهرسازی از دستور جدید رئیس جمهوری در بخش مسکن اطلاع داد و گفت: با مصوبه دولت موانع موجود بر سر راه اخذ مالیات از خانه های خالی رفع می گردد.

27 خرداد 1399

انتقاد انجمن صنفی روزنامه نگاران از اتهام زنی به خبرنگاران محیط زیست

انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران طی نامه ای به سخنگوی دولت، رفتار مدیر روابط عمومی سازمان محیط زیست و ایراد اتهام به خبرنگاران این حوزه را مورد انتقاد داد. این انجمن همچنین گفت: تکرار چنین رویه ای بدون پاسخ نخواهد ماند و این انجمن و روزنامه نگاران...

26 خرداد 1399

جلسه سرنوشت ساز وزیر ورزش ایتالیا برای ازسرگیری مسابقات فوتبال

وزیر ورزش ایتالیا چهارشنبه آینده جلسه ای با رئیس فدراسیون فوتبال این کشور برگزار می نماید تا درباره زمان ازسرگیری مسابقات تصمیم گیری کند.

25 خرداد 1399

قطر: همواره آماده تبادل نظر و مذاکره بدون شرط هستیم

سفیر قطر در ترکیه تأکید کرد هر طرح صلحی با کشور های محاصره کننده دوحه، باید به لغو محاصره قطر منجر گردد و بر اساس احترام به حاکمیت این کشور باشد.

24 خرداد 1399

موسوی لارگانی: سرقت اطلاعات ایرانیان تلگرام نتیجه کوتاهی وزارت ارتباطات است ، عزمی در دولت برای تکمیل شبکه ملی اطلاعات نیست

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قطعا این دست اتفاقات نتیجه کوتاهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که باعث شده است این اطلاعات به سرقت برود و به نظر من یک مقدار باید در حفظ اطلاعات ایرانی ها در فضای مجازی دقت بیشتری صورت بگیرد.

23 خرداد 1399

لزوم بازنگری در قوانین بهره برداری از آب

قوانین مربوط به آب و نحوه بهره برداری از منابع آبی، اهمیت بسیار زیادی در استفاده از این منبع مهم زندگی در هر کشوری دارند. اما یافته های یک پژوهش داخلی دراین باره، نشان می دهند که این قوانین در شرایط کنونی کشور ما احتیاج به بازنگری و اصلاح دارند. ...

20 خرداد 1399

خبرنگاران برخورد جدی با اصناف متخلف در حوزه کرونا صورت می گیرد

قزوین - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: تهدیدکنندگان سلامت مردم و اصناف متخلف در حوزه رعایت موازین بهداشتی پیشگیری از کرونا با سخت گیرانه ترین برخوردهای قضایی روبرو خواهند شد.

19 خرداد 1399

آموزش 780 نفر از علاقه مندان و فعالان صنعت گردشگری استان مرکزی در سال 98

بیش از 780 نفر از علاقه مندان و فعالان گردشگری استان مرکزی در سال 98 آموزش دیدند.

18 خرداد 1399
تعداد: (317)