دانشجویان دانشگاه آزاد تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرند

به گزارش تور آلمان ارزان، سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه خدمات بیمه حوادث به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی 1401-1400 اطلاع داد.

دانشجویان دانشگاه آزاد تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرند

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، سیدهادی سیدفضلی سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بدون قید زمان و مکان، در مقابل حوادث تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

سیدفضلی تأکید کرد: به منظور حمایت از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در برابر حوادث، تمامی دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی به صورت سراسری و در تمام ساعات شبانه روز بدون قید زمان و مکان، در مقابل حوادث تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به جزئیات پوشش بیمه حوادث دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در صورت بروز حادثه، پوشش های بیمه ای مربوط به هزینه های درمان تا سقف 7 میلیون و 500 هزار تومان، نقص عضو ناشی از حادثه تا سقف 30 میلیون تومان و فوت ناشی از حادثه تا سقف 30 میلیون تومان تحت پوشش بیمه حوادث دانشجویی قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 تیر 1401 بروزرسانی: 20 تیر 1401 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 2305

به "دانشجویان دانشگاه آزاد تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان دانشگاه آزاد تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید