دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی می توانند واحد کارآموزی خود را حذف نمایند

به گزارش تور آلمان ارزان، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: امکان برگزاری مجدد آزمون مجازی و یا حضوری برای دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی فراهم شد.

دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی می توانند واحد کارآموزی خود را حذف نمایند

به گزارش گروه دانشگاه تور آلمان ارزان به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در نشستی با حضور معاون آموزشی دانشگاه، مدیران حوزه آموزش و نمایندگان شورای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) کلیات حضور دانشجویان پس از بازگشایی مورد آنالیز نهاده شد.

محمدمهدی صدوقی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این نشست با اشاره به مصوبات شورای آموزشی در مورد نحوه بازگشایی گفت: گروه هدف ما دانشجویان ترم آخر و ما قبل آخر مشغول به تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی کارشناسی، دکتری عمومی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی هستند.

وی ادامه داد: این مصوبه شامل حال دانشجویانی که دارای دروسی نظیر سرانجام نامه هستند و احتیاج به کار آزمایشگاهی و حضور فیزیکی در آزمایشگاه دارند نیز می گردد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره کارآموزی دانشجویان پزشکی عمومی گفت: این دانشجویان می توانند مابقی دروسی که به صورت مجازی گذراندند را به صورت حضوری در بخش ها با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه دهند و در صورتی که دانشجو بخواهد هیچ اجباری بر حضور دانشجویان وجود ندارد و امکان حذف بخش نیز وجود دارد.

وی در رابطه با نحوه برگزاری آزمون ها به صورت الکترونیک اضافه کرد: با توجه به امکان بروز مسائلی در حین برگزاری آزمون مجازی نظیر قطعی اینترنت، عدم دسترسی و غیره، امکان برگزاری مجدد آزمون مجازی و یا حضوری برای دانشجویان وجود دارد.

در ادامه جلسه نمایندگان شورای صنفی دستیاران و و دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) به ارائه گزارشاتی درخصوص اقدامات انجام شده در سطح وزارت بهداشت و دانشگاه پرداختند.

از جمله مطالب مطرح شده توسط نمایندگان مذکور می توان به طرح چالش ها و مسائل فعلی در حوزه آموزش مجازی، عدم اجبار برای حضور و دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D)، پیگیری درخصوص عدم واریز یاری هزینه در بعضی دانشکده ها، امکان حذف اضطراری ترم، فراهم سازی امکان تقسیط شهریه برای دانشجویان شهریه پرداز و ارائه برنامه زمانبندی تعیین در مورد دروس ارائه شده به صورت مجازی و ارزیابی این دروس و برگزاری آزمون های الکترونیک اشاره نمود.

در سرانجام این نشست مقرر شد توسط نمایندگان شورای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) و نمایندگان دانشجویان تمامی مقاطع در مورد ارزیابی دروس ارائه شده و سیستم تعاملی گزارشی تهیه و در جلسه بعدی ارائه گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1269

به "دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی می توانند واحد کارآموزی خود را حذف نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی می توانند واحد کارآموزی خود را حذف نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید