پروتکل پزشکی جدید سری A اعلام شد، لغو قرنطینه اجباری برای تیم ها

به گزارش تور آلمان ارزان، پروتکل پزشکی جدید مربوط به از سر گیری تمرینات گروهی تیم های فوتبال ایتالیا منتشر شد که در آن مهمترین خواسته آنها برآورده شده است.

پروتکل پزشکی جدید سری A اعلام شد، لغو قرنطینه اجباری برای تیم ها

به گزارش تور آلمان ارزان، پروتکل پزشکی جدید فدراسیون فوتبال ایتالیا برای از سرگیری تمرینات تیم ها روز گذشته (جمعه) منتشر شد که در آن دیگر خبری از قرنطینه اجباری برای تمامی اعضای یک تیم در صورت ابتلای یکی از آنها به بیماری کرونا در طول تمرینات دیده نمی شود.

پیش از این دولت ایتالیا تیم ها را ملزم کرده بود که در صورت ابتلای یکی از اعضای شان پس از بازگشت به تمرینات، تمام اعضای آن تیم باید به مدت دو هفته به قرنطینه بروند. این مسئله اعتراض شدید باشگاه ها را در پی داشت و به همین دلیل پروتکل جدیدی تصویب شده است.

طبق این پروتکل که وینچنزو اسپادافورا وزیر ورزش ایتالیا روز گذشته آن را نهایی شدن آن را تأیید کرد، تنها کسانی که تست کرونای شان مثبت شود باید اردوی تیم را ترک کنند و به قرنطینه بروند. البته سایر اعضای تیم هم باید در محلی که خود باشگاه با آن موافقت می کند قرنطینه شوند و فوراً و هر 48 ساعت برای 14 روز تست کرونا بدهند و بعد از این مدت هم هر 10 روز این کار تکرار شود. همچنین هیچ یک از اعضای تیم حق خروج از اردوی تیم و ارتباط با محیط خارجی را ندارد اما به تیم اجازه داده می شود که در همان مکان به تمرینات خود ادامه دهد.

در بخش دیگری از این پروتکل پزشکی جدید ازسرگیری تمرینات تیم های فوتبال آمده است که باشگاه ها ملزم هستند تحلیل دقیق از فعالیت های تیم داشته باشد و با شناسایی موارد ضروری، تنها آن دسته از افرادی که حضورشان در محل تمرینات لازم است را به محل فرا خوانند. به این ترتیب انجام فعالیت های غیرضروری مانند امور مدیریتی باید به زمانی دیگری موکول یا به صورت دورکاری انجام شود و به این ترتیب حتی المقدور تنها به بازیکنان و اعضای کادر فنی اجازه حضور در زمین تمرینی داده شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: berlinro.ir شناسه مطلب: 1239

به "پروتکل پزشکی جدید سری A اعلام شد، لغو قرنطینه اجباری برای تیم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروتکل پزشکی جدید سری A اعلام شد، لغو قرنطینه اجباری برای تیم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید